Örömmel üdvözölöm iskolánk honlapján!

Jó helyen jár!

• Ha egy családias légkörű, tanulóbarát iskolát keres,
  • ha érdeklődik az egészségügyi és/vagy a szociális szakképzések iránt,
  • ha olyan körülmények között szeretne tanulni, ahol minden szükséges eszköz, feltétel rendelkezésre áll a választott szakma elsajátításához,
  • ha tanulmányai finanszírozásához ösztöndíjra is szüksége van, és ennek érdekében hajlandó jól tanulni,
  • ha biztos megélhetést nyújtó hivatás birtokában tervezi boldogulását az életben.

Nézzen körül honlapunkon, és ha kérdése lenne, vegye fel velünk a kapcsolatot!

Veiger Katalin intézményvezető

Képek, videók gyűjteménye rendezvényeinkről iskolánkról, érdekességekről.

nézd meg

Büszkeségeink

Sikereink, verseny eredményeink, és akikre büszkék vagyunk.

olvasd tovább

Szalagavató 2017

Végzőseink látványos, nívós rendezvénye jó hangulatban zajlott.

részletek

Ballagás 2017

Pénteken elballagtak az idei végzőseink.

nézd meg

Pályázataink

Sikeres pályázataink

részletek itt

Nyári ügyeleti rend
 itt

Jelentkezési határidő
 itt.

Bemutatkozó Katalógusunk

Iskolánkról, képzéseinkről, eredményeinkről részletes letölthető bemutatkozó katalógusunk képekkel, információkkal. Lapozz bele Te is!

itt tudod letölteni

Amiért érdemes nálunk tanulni

Nálunk tanulva a munkaerőpiacon rendkívül keresett szakmák követelményeit sajátíthatod el magas szinten.

A tanítás korszerű oktatási környezetben, jól felszerelt demonstrációs és előadótermekben, elhivatott szakemberek segítségével zajlik.

Pályázatok révén lehetőséged nyílik arra, hogy külföldi szakmai gyakorlaton vegyél részt. Az elmúlt években diákjaink Svédországban, Olaszországban, Németországban töltötték szakmai gyakorlatuk egy részét!

Hiányszakmai besorolás esetén tanulmányi ösztöndíj lehetősége - évente a vonatkozó kormányrendelet alapján - a kezdéstől vagy a szakmai vizsga tanévében!

Ha érdekel az egészségügy, ha szeretnél másokon segíteni, de emellett biztos elhelyezkedésre vágysz, akkor válassz képzéseink közül!

Tudj meg többet rólunk!

Iskolánk

Virtuális séta iskolánkban!

Intézményünk Kaposvár belvárosában könnyen megközelíthető helyen található. Hangulatos, modern környezetben tanulhatnak diákjaink.

Szigetis életképek

Iskolai életképek

Nézz bele iskolánk hétköznapjaiba ezeken a képeken keresztül! Egy-egy pillanatfelvétel diákjaink és tanáraink mindennapi munkájából, közös élményeinkből.

Légy te is Szigetis!

Biztos tudás, biztos elhelyezkedés, életre szóló hivatás.

Tájékozódj képzéseinkről! Bemutatkozó katalógusunk!

Képzéseink